logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poprzedni slide

Nasi specjaliści

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

skontaktuj się z nami
poprzedni slide

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

poznaj nasz oddział

Nasi specjaliści

Poznaj zespół Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno i pozwól sobie pomóc. Multidyscyplinarne zespoły zdrowia psychicznego pracujące w ramach Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno składają się z zespołów, które liczą razem ponad 40 wykwalifikowanych specjalistów, którzy przez cały czas są w gotowości, aby Ci pomóc:

strzałka w prawo
  • psycholodzy
  • terapeuci
  • psychotraumatolodzy
  • psychiatrzy
  • sanitariusze
  • psychoterapeuci
  • pracownicy socjalni
  • pielegniarki
  • asystenci zdrowienia
strzałka w prawo

uzyskaj pomoc

Pomożemy Ci odzyskać równowagę

INDYWIDUALNY
ikonka

Wsparcie w powrocie do pełnienia ról społecznych i zawodowych

Zapewniamy wsparcie w powrocie do pełnienia ról społecznych i zawodowych przy współpracy instytucji pomocy społecznej i rynku pracy, by umożliwić rozwój zarówno osobisty jak i społeczno-zawodowy oraz osiągnięcie pełni zdrowia w zakresie pełnionych ról życiowych.

INDYWIDUALNY
ikonka

Stop depresji

Depresja to powszechnie występujące zaburzenie zdrowia psychicznego. Jest istotnym problemem medycznym, który należy odróżnić od wahań nastroju czy krótkotrwałych reakcji emocjonalnych na wyzwania. Depresja powoduje poważne cierpienie osoby chorej. Nieleczone może prowadzić do stanów zagrażających życiu.

INDYWIDUALNY
ikonka

Niepokój i stres

Źródłem stresu może być wszystko: życie osobiste, szkoła, praca, wakacje czy wystąpienia publiczne. Nie da się go uniknąć. Warto wiedzieć czym różni się stres pozytywny od negatywnego oraz jakie są jego skutki psychiczne i fizyczne. W walce z nim pomoże terapia w MindHealth.

INDYWIDUALNY
ikonka

Fobie i lęki

Istnieje wiele rodzajów fobii i lęków, które powodują duże trudności w codziennym życiu cierpiących na nie osób. Zmagasz się z nimi? Prowadzimy różne rodzaje terapii psychologicznych, pomocnych w takich wypadkach.

GRUPOWY
ikonka

Zaburzenia osobowości

Zaburzenia osobowości obejmują szereg nieprawidłowych cech, które utrudniają osobom na nie cierpiącym codzienne funkcjonowanie w domu oraz w pracy. Zaburzenia osobowości mogą zostać rozpoznane przez psychologa lub psychiatrę. Zaakceptowany i realizowany proces leczenia w przypadku niektórych rodzajów zaburzeń osobowości, może obejmować terapię u boku psychoterapeuty. Przyjęta strategia odziaływania psychologicznego ma na celu poprawić i utrwalić zmianę w sposobie funkcjonowania Pacjenta.

INDYWIDUALNY
ikonka

Zaburzenia psychotyczne

Zaburzenia psychotyczne (psychozy) to grupa zaburzeń psychicznych, które łączą problemy z odróżnianiem rzeczywistości od omamów, halucynacji i urojeń. Psychoza poważnie utrudnia funkcjonowanie w społeczeństwie, dlatego bardzo ważne jest odpowiednio prowadzone leczenie.

INDYWIDUALNY
ikonka

Żałoba

Żałoba wiąże się z takimi uczuciami, jak ogromny smutek, tęsknota, żal i ból psychiczny. Każdy inaczej przeżywa okres po stracie bliskiej osoby, ale z psychologicznego punktu widzenia żałoba ma pewne etapy, które przechodzi się kolejno. Sprawdź, jak mogą pomóc w tym najbliżsi i jaką rolę pełni wsparcie psychologiczne.

INDYWIDUALNY
ikonka

Rozstanie (rozwód)

Rozstanie lub rozwód, czyli zakończenie ważnej relacji jest trudnym przeżyciem, które wiąże się z cierpieniem psychicznym. Trudności pojawiają się niezależnie od długości trwania związku i tego, kto zadecydował o jego zakończeniu. Wiele par musi utrzymywać ze sobą kontakt pomimo rozstania, ponieważ łączy ich nie tylko relacja, ale i zobowiązania. Rozstanie rodziców jest bardzo trudne także dla dzieci, które muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

    Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

    CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

    ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
    05-510 Konstancin-Jeziorna
    Od poniedziałku do piątku
    od 8:00 do 20:00