logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poznaj naszych specjalistów

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

nasz specialista

Lidia Godlewska

Lidia Goldewska

Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, psychotraumatolog w trakcie specjalizacji, interwent kryzysowy

Ukończyła psychologię o specjalizacji klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Umiejętności terapeutyczne doskonaliła w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ w Krakowie w Katedrze Psychoterapii. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując m.in. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Warszawie, jako wykładowca oraz jako Psycholog policyjny.

Udziela profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom dorosłym znajdującym się w nagłym lub przewlekłym kryzysie psychologicznym. Pracuje z osobami, które przeżywają różne trudności, straty i kryzysy życiowe oraz takie, które chcą pracować nad swoim rozwojem, lepiej zrozumieć siebie i tworzyć satysfakcjonujące relacje z ludźmi.

Specjalizuje się również w ratownictwie kryzysowym i pracuje z osobami w sytuacji kryzysu emocjonalnego, powstałego na skutek różnych traumatycznych zdarzeń w tym: ofiar przemocy (domowej, seksualnej), wypadków komunikacyjnych, katastrof, kryzysów żałoby i straty w tym samobójstwa oraz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zajmuje się terapeutycznym leczeniem traumy i jej skutków emocjonalnych.

„Psychoterapia to spotkanie człowieka z człowiekiem, to poszukiwanie siebie samego, sprzyjające procesowi rozwoju i odkrywaniu swoich wewnętrznych zasobów, aby człowiek był w harmonii ze sobą samym. Psychoterapia to umiejętność całościowego spojrzenia na człowieka i integrowanie jego doświadczeń poprzez dialog, to również towarzyszenie pacjentowi w wewnętrznej podróży w głąb siebie”.

 

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

  Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

  CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

  ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
  05-510 Konstancin-Jeziorna
  Od poniedziałku do piątku
  od 8:00 do 20:00