logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poznaj naszych specjalistów

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

nasz specialista

Mgr Anna Bzowska

Psycholog

Mgr Anna Bzowska jest psychologiem po studiach magisterskich na Uniwersytecie SWPS o specjalności psychologia kliniczna. Ukończyła Program Edukacji Psychologicznej w nurcie psychoterapii

Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz Szkołę Letnią w Instytucie Integralnej Terapii Gestalt w Krakowie. Jest magistrem filologii serbskiej. Bliskie są jej idee psychiatrii środowiskowej realizowane w Centrum Zdrowia Psychicznego, to, że dzięki CZP opieka psychiatryczna jest dostępna lokalnie, bezpłatnie i jeśli jest taka potrzeba, odbywa się również w środowisku pacjenta. Pomoc świadczona w CZP odbywa się przy uznaniu podmiotowości pacjenta i zakłada wpływ pacjenta na powodzenie leczenia. Istotne jest dla niej podejmowanie działań ukierunkowanych na umożliwienie pacjentowi pełnienia swoich ról życiowych. Chce, aby pacjent po kontakcie z CZP odzyskiwał nadzieję na powrót do siebie sprzed kryzysu psychicznego.

W Centrum Zdrowia Psychicznego pełni dyżury w Punkcie Zgłoszeniowo-Koordynacyjnym i w Zespole Leczenia Środowiskowego oraz prowadzi spotkania wsparciowe dla pacjentów. Pracowała w różnych środowiskach zawodowych, w tym również w korporacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała w trakcie staży w szpitalach psychiatrycznych na oddziale ogólnym Szpitala Tworkowskiego i na oddziale chorób afektywnych F7 Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. W ramach staży udzielała pacjentom wsparcia psychologicznego i uczestniczyła w procesie diagnozy pacjentów cierpiących między innymi na schizofrenię, depresję, chorobę afektywną dwubiegunową, zaburzenia lękowe. Współpracowała z fundacją Itaka w zespole poszukiwań osób zaginionych oraz jako psycholog dyżurujący przy Antydepresyjnym Telefonie Zaufania.

Zapraszamy do kontaktu

moje artykuły:

 • Działania prozdrowotne w chorobie afektywnej dwubiegunowej
Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

  Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

  CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

  ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
  05-510 Konstancin-Jeziorna
  Od poniedziałku do piątku
  od 8:00 do 20:00