logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poznaj naszych specjalistów

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

nasz specialista

Mgr Anna Polak

Mgr Anna Polak

Psycholog, psychoterapeuta CBT w trakcie szkolenia , coach kryzysowy, terapeuta Otwartego Dialogu

Dyplom magistra psychologii klinicznej uzyskała na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Posiada dyplom studiów podyplomowych z Coachingu w Szkole Wyższej Handlowej w Warszawie. Certyfikat Konsultanta Kryzysowego oraz Akredytację Mentora i Coacha kryzysowego otrzymała w Instytucie Pozytywnej Terapii Kryzysu IPTK. Jest certyfikowaną terapeutką Otwartego Dialogu, posiada Certyfikat Polskiego Instytutu Otwartego Dialogu. Odbyła specjalistyczne szkolenie ,,Szkoła psychoterapii Psychoz”atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Obecnie jest w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie.  Jest członkiem PTTPB

Różnorodne doświadczenie w pracy zdobyła pracując między innymi jako terapeuta dzieci na spektrum autyzmu w Punkcie terapeutycznym ,,mały człowiek”, kurator społeczny dla Sądu Warszawa- Wola, terapeuta zajęciowy osób z diagnozą schizofrenii w klubie Pod Kolumnami, psycholog/terapeuta/coach w prywatnym gabinecie psychoterapeutycznym Zuzanny Butryn ,,Sense” w Warszawie. Pracowała w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży Warszawa – Wola jako edukator, wyposażając młodzież w wiedzę na temat kryzysu psychicznego. Aktualnie prowadzi  prywatną praktykę psychoterapeutyczną w gabinecie ,,Spokojne Miejsce” w Warszawie. 

Stale bierze udział w szkoleniach oraz kursach doskonaląc swój warsztat, oraz poddaje swoją pracę regularnej superwizji. 

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

  Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

  CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

  ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
  05-510 Konstancin-Jeziorna
  Od poniedziałku do piątku
  od 8:00 do 20:00