logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poznaj naszych specjalistów

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

nasz specialista

Mgr Marcela Podolak

Psycholog

Mgr Marcela Podolak jest specjalistą psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu na specjalności psychologia kliniczna. Największe doświadczenie zdobyła w trakcie stażu w Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Alfreda Sokołowskiego w Wałbrzychu na całodobowym oddziale psychiatrycznym, gdzie miała okazję samodzielnie pracować z pacjentami cierpiącymi na schizofrenię i inne zaburzenia psychotyczne, zaburzenia afektywne, nerwicowe i osobowości. W tym czasie przeprowadzała z pacjentami wywiady diagnostyczne, korzystając z testów psychologicznych oraz prowadziła konsultacje wsparciowe i warsztaty grupowe o tematyce psychoedukacyjnej.
Dodatkowo podejmowała się wolontariatów psychologicznych, m.in. w fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, gdzie zapewniała codzienne wsparcie psychologiczne młodym pacjentom i ich rodzinom. Samodzielnie organizowała oraz prowadziła warsztaty psychoedukacyjne o tematyce stresu oraz technik radzenia sobie ze stresem dla chętnych (grupy 8-10 osobowe). Ma doświadczenie w diagnozie ADHD wśród dorosłych. Regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach.
W Centrum Zdrowia Psychicznego zajmuje się obsługą Punktu Zgłoszeniowo-Koordynacyjnego, przyjmuje pacjentów w Poradni Zdrowia Psychicznego i realizuje wyjazdy w ramach działalności Zespołu Leczenia Środowiskowego. W oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie kliniczne, wierzy w relację terapeutyczną opartą na zaangażowaniu i autentyczności.
Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

  Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

  CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

  ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
  05-510 Konstancin-Jeziorna
  Od poniedziałku do piątku
  od 8:00 do 20:00