logo

adres marker Wacława Gąsiorowskiego 15, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Pon -Pt: 8:00 - 20:00

poznaj naszych specjalistów

Pozwól sobie pomóc
i odzyskaj komfort życia.

Centrum Zdrowia Psychicznego świadczy usługi w ramach

Narodowy Fundusz Zdrowia

nasz specialista

Mgr Sylwia Góral

Psycholog

Mgr Sylwia Góral to psycholog, która ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wraz ze specjalnością psychologia kliniczna. Pierwsze doświadczenie zdobywała jako psychodietetyk pracując z młodzieżą borykającą się z zaburzeniami odżywiania. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku dietetyka i planowanie żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Obecnie współpracuje również z Powiatowym Centrum Pomocy Rodziny oraz Ośrodkiem Pomocy Społecznej udzielając wsparcia psychologicznego dla osób dorosłych i młodzieży. Zakres pomocy psychologicznej obejmuje przebycie procesu żałoby i traumy.

Pomaga rozwiązywać również trudności wychowawcze rodziców rodzin zastępczych i adopcyjnych. Doświadczenie kliniczne zdobywała w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego oraz Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym SPZOZ w Gnieźnie wraz z pacjentami z zaburzeniami psychicznymi. Jako psycholog dziecięcy współpracowała z fundacją Supersprawni prowadząc terapię dla dzieci ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi, niepełnosprawnościami, wadami wrodzonymi, spektrum autyzmu, problemami emocjonalnymi.

Obecnie pracuje w Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno z pacjentami dorosłymi oraz z dziećmi i młodzieżą borykającą się z trudnościami w gabinecie prywatnym.

Zapraszamy do kontaktu

Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
05-510 Konstancin-Jeziorna
Od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 20:00

Napisz do nas

Wysłanie wiadomości oznacza akceptacje polityki RODO

  Centrum Zdrowia Psychicznego Piaseczno Narodowy Fundusz Zdrowia

  CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO - PIASECZNO

  ul. Wacława Gąsiorowskiego 15 i 12/14,
  05-510 Konstancin-Jeziorna
  Od poniedziałku do piątku
  od 8:00 do 20:00